Očuvanje života na zemlji

Trening u Tunisu - GEF MedProgramme Child projekt 2.1. by strogrlic

U sklopu GEF MedProgramme Child projekta 2.1. i u organizaciji UN centra za regionalne aktivnosti PAP/RAC, stručni tim FGAG-a sudjelovao je u trodnevnom treningu organiziranom u Tunisu od 13. do 15. veljače 2024.

Obnova građevina oštećenih potresom – zagrebačka iskustva by strogrlic

Na FGAG-u u Splitu, Matice hrvatske 15, u petak 29. rujna 2023. s početkom u 12:30 sati, održati će se predavanje Obnova građevina oštećenih potresom - zagrebačka iskustva.

Posjet delegacije Međunarodnog istraživačkog centra za krš iz Kine by strogrlic

U srijedu 13. rujna 2023. FGAG je posjetila delegacija Međunarodnog istraživačkog centra za krš (IRCK) pod pokroviteljstvom UNESCO-a i Instituta za geologiju krša Kineske akademije geoloških znanosti (CAGS) iz Guilina, Narodna Republika Kina.