Industrija inovacija i infrastuktura

Predstavljanje diplomskog smjera Hidrotehnika by mgalesic

Dana 24. siječnja 2024. godine, u okviru posljednjih predavanja na kolegiju "Vodoopskrba i kanalizacija", pod vodstvom izv. prof. Ive Andrića, održana je kratka prezentacija diplomskog smjera Hidrotehnika (kolokvijalno poznatog kao Hidro smjer).

Veliki uspjeh hrvatske arhitekture by strogrlic

S posebnim ponosom dijelimo vijest da su ove godine čak tri hrvatska projekta odabrana u uži izbor za nagradu Europske unije za suvremenu arhitekturu / EU Mies van der Rohe Awards, od čega dva projekta čiji su autori naši nastavnici Davor Bušnja i Tonči Čerina.

Završna radionica projekta COMON by strogrlic

U srijedu, 13. prosinca 2023. održana je završna radionica projekta COMON - Monitoring obalnog područja koristeći višeskalne metode za dionike, javnost i medije na Fakultetu građevinarstva, arhitekture i geodezije u Splitu.

9. Sabor hrvatskih graditelja by strogrlic

Hrvatski savez građevinskih inženjera organizira 9. Sabor hrvatskih graditelja koji će se održati 21. do 24. travnja 2024. u hotelu CROATIA u Cavtatu. Obavijest možete preuzeti ovdje.

JRC radionica - kružna tehnologija u graditeljstvu by strogrlic

Radionica će se održati 12. prosinca 2023. (14:00-17:15 CET); 13. prosinca 2023. (08:45-12:00 CET) u online formatu.
Više informacija o samoj radionici dostupno je na Obzor Europa portalu.

RESCOP - Monitoring morskih ekosustava korištenjem daljinske detekcije – studijski posjet Splitu by mgalesic
Let´s fall walls (with science)! by adomazet

Sveučilište u Splitu će ove godine sudjelovati u međunarodnoj znanstvenoj platformi pod nazivom Falling Walls.

Održana radionica za partnere i dionike COMON projekta by adomazet

U petak, 07. srpnja 2023. održana je COMON radionica za projektne partnere te dionike, javnost i medije u vijećnici Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezije u Splitu.

Održana treća radionica za partnere i dionike CAAT projekta by adomazet

U petak, 07. srpnja 2023. održana je treća CAAT radionica za projektne partnere te dionike, javnost i medije u vijećnici Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezije u Splitu.

Migracija Hrvatske znanstvene bibliografije (CROSBI) u Informacijski sustav znanosti RH (CroRIS) by derceg

Zbog migracije Hrvatske znanstvene bibliografije (CROSBI) u Informacijski sustav znanosti RH (CroRIS), koja je planirana 7.7.2023. godine, doći će do prekida u radu CROSBI-ja.