Kvalitetno obrazovanje

NATJEČAJ za upis studenata u I. godinu u ak. god. 2024./2025. by strogrlic

Sveučilište u Splitu raspisuje NATJEČAJ za upis studenata u I. godinu sveučilišnog prijediplomskog, sveučilišnog integriranog prijediplomskog i diplomskog te stručnog prijediplomskog studija u akademsku godinu 2024./2025.

Summer University 2024 by strogrlic

Sveučilište u Mariboru poziva sve zainteresirane studente na Ljetno sveučilište 2024.
Pojedinosti o ljetnim sveučilišnim programima dostupne su ovdje.

Festival znanosti 2024. by strogrlic

U sklopu Festivala znanosti Split 2024, 22. i 23. travnja na Fakultetu građevinarstva, arhitekture i geodezije u Splitu organizirana je izložba pod nazivom “Inteligencija oblikovanja prostora”.

Radionice za studente u Svuečilišnoj knjižnici: Kako napisati završni ili diplomski rad? by derceg

Sveučilišna knjižnica u Splitu organizira tjedne radionice na temu: „Kako napisati završni ili diplomski rad?“ svakog četvrtka od 12:00-13:30 sati.

Portal e-izvora: Probni pristup ProQuest One Academic i ProQuest One Psychology by derceg

Tvrtka ProQuest omogućila je hrvatskoj znanstvenoj i akademskoj zajednici probni pristup na skup baza podataka ProQuest One Academic i bazu podataka ProQuest One Psychology do 22. svibnja 2024. godine.

Poziv na predavanje prof. Amr Elnashai by strogrlic

Pozivamo vas na predavanje pod naslovom “Role of Analysis in Earthquake Design” koje će održati prof. Amr Elnashai (University of Illinois at Urbana-Champaign, USA), a koje će se održati u petak, 19.04.2024. u 10:30 sati u Amfiteatru C.

Hackultet - prvo studentsko CTF natjecanje by adomazet

Natjecanje će se provoditi od petka, 3. svibnja 2024. u 20 sati do nedjelje, 5. svibnja 2024. u 20 sati, a pristupiti mu mogu samo članovi prijavljenih timova s dobivenim korisničkim podacima za pristup natjecanju.

Neradni dan - 17. travnja 2024. godine by strogrlic

Budući da će se parlamentarni izbori održati 17. travnja 2024. god. na FGAG-u u Splitu se toga dana neće raditi. Nadoknada nastave održat će prema dogovoru predmetnih nastavnika sa studentima, a nadoknada drugih radnih aktivnosti organizirat će se tijekom travnja 2024. god. u sklopu rasporeda radnog vremena.

Raspisivanje izbora za članove Studentskog zbora FGAG-a u Splitu by strogrlic

Dekan Fakulteta izv.prof.dr.sc. Neno Torić, dana 11. travnja 2024. god. donosi odluku o raspisivanju izbora za članove Studentskog zbora FGAG-a u Splitu, koji će se održati dana 27. svibnja 2024. god. u Auli Fakulteta od 08:00 do 20:00 sati.

Potpisan Ugovor o suradnji Panonskog drvnog centra kompetencija i FGAG-a by strogrlic

U petak, 05.04.2024.g. u Virovitici su potpisani ugovori o suradnji sa Panonskim drvnim centrom kompetencija Virovitičko-podravske županije, kao i ugovor o suradnji sa Panonskim drvnim centrom kompetencija d.o.o..