Kvalitetno obrazovanje

Studentsko vrednovanje cjelokupne razine studija by strogrlic

Poštovane studentice i studenti, na FGAG-u u Splitu tokom ljetnih i jesenskih ispitnih rokova provodi se studentsko vrednovanje cjelokupne razine studija. Anketa se provodi elektroničkim putem u obliku upitnika kojega je potrebno ispuniti, nakon obrane završnog/diplomskog rada.

Arhitektonska radionica "Temporary Public Structures" by strogrlic

Arhitektonska radionica "Temporary Public Structures" koju vodi izv.prof. Saša Begović održati će se od 29.06. do 06.07. 2024. u Lazaropolju, Makedonija. Svi zainteresirani studenti trebali bi se prijaviti na radionicu najkasnije do utorka 25.06, a sve informacije mogu se pročitati ovdje.

Terenska nastava – posjet gradilištu Zagrebačka katedrala, muzej Mimara i tvornici opečnih elemenata Wienerberger by strogrlic

Studenti 2. godine Diplomskog sveučilišnog studija građevinarstva, u okviru kolegija Zidane konstrukcije, su s predmetnim nastavnicima 05. i 06.05.2021. posjetili gradilište Zagrebačka katedrala, muzej Mimara i tvornicu opečnih elemenata Wienerberger.

Terenska nastava – Stambeno-poslovna i dvojna stambena zgrada na Žnjanu u Splitu by strogrlic

Dana 13. lipnja 2024. godine studenti stručnog prijediplomskog studija Građevinarstvo prisustvovali su terenskoj nastavi u sklopu kolegija Izvođenje građevinskih radova, pod vodstvom izv.prof.dr.sc. Ivana Balića i izv.prof.dr.sc. Hrvoja Smoljanovića.

Erasmus+ online info dan by strogrlic

Erasmus+ online info dan održati će se u četvrtak, 20. lipnja u 10 h. Više možete pročitati ovdje.

Poziv na promociju monografije „Sanacije i ojačanja zidanih građevina“ by strogrlic

FGAG u Splitu ima čast pozvati Vas na promociju monografije „Sanacije i ojačanja zidanih građevina“ autora dr. h. c. Berislava Borovine koja će se održati 19. lipnja 2024. u 12:00 sati u dvorani A2 Fakulteta, Matice hrvatske 15, Split.

Disertacija u postupku obrane - Gabrijela Grozdanić by strogrlic

Prema članku 62. Zakona o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti doktorski rad kojeg je izradila kandidatkinja Gabrijela Grozdanić dostupan je na mrežnim stranicama fakulteta prije obrane na linku ovdje.

Natječaj za mobilnost studenata u svrhu Erasmus+ studija u ljetnom semestru 2024./2025. by strogrlic

Natječaj za mobilnost studenata u svrhu Erasmus+ studija u ljetnom semestru ak. god. 2024./2025. možete preuzeti ovdje.

Prva europska znanstvena ekspedicija proučavanja utjecaja čovjeka na priobalna područja by strogrlic

Prva europska znanstvena ekspedicija proučavanja utjecaja čovjeka na priobalna područja stiže u Split. Više možete pročitati ovdje.

Terenska nastava - gradilište trgovačkog centra Kaufland u Poljičkoj ulici u Splitu by strogrlic

Dana 3. lipnja 2024. godine održana je terenska nastava za studente 1. godine Stručnog PS Građevinarstvo u sklopu kolegija Elementi zgrada 2 te studente 2. godine Sveučilišnog PS Arhitektura i urbanizam u sklopu kolegija Elementi zgrada 4.