Zdravlje i blagostanje

Darivanje krvi by strogrlic

U četvrtak, 4. travnja u suradnji s Gradskim društvom Crvenog križa Split u Vijećnici Fakulteta održana je akcija darivanja krvi “12 minuta za 3 života”.

Sretan Uskrs by strogrlic

Svim studentima, zaposlenicima i suradnicima želimo Sretan Uskrs!

Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije u Splitu

12 minuta za 3 života by strogrlic

Ovim putem vas obavještavamo i pozivamo na akciju darivanja krvi koju naš Fakultet organizira u suradnji s Gradskim društvom Crvenog križa Split koja će se održati u četvrtak, 4.04.2024. od 10:00 do 15:00 sati u Vijećnici Fakulteta.

Čestitke našim Vaterpolistima!  by strogrlic

Čestitke svim našim Vaterpolistima!
Ipak posebne čestitke studentu sveučilišnog diplomskog studija Građevinarstvo Zvonimiru Butiću i prvostupniku inženjeru građevinarstva Mati Aniću na tituli svjetskih prvaka!
FGAG je ponosan na vas!!!

Obavijest o SEA EU ljetnoj školi u Norveškoj by strogrlic

SEA EU ljetna škola u Bodøu u Norveškoj održati će se od 1. do 5. srpnja 2024. godine.
Više informacija možete preuzeti ovdje.

Humanitarno kino na FGAG-u by strogrlic

Ovim putem Vas pozivamo da svojim dolaskom uveličate humanitarni događaj na našem Fakultetu koji će se održati 14. prosinca 2023. s početkom programa u 19h.

12 MINUTA ZA 3 ŽIVOTA - Informiraj se o darivanju krvi i spasi nekome život by strogrlic

Samo 12 minuta je potrebno kako bi se spasila 3 života, zato pozivamo sve naše studente da se pridruže prvoj promotivnoj akciji koja će se održati u petak, 10. studenoga u vremenu od 11 do 13 sati u atriju Sveučilišne knjižnice!

Poziv na sistematski pregled studenata 1. godine svih preddiplomskih studija by strogrlic

Pozivaju se svi studenti prve godine preddiplomskih studija da dođu na sistematski pregled.
Prijaviti se možete putem linka ovdje.

Festival znanosti Split 2023 by strogrlic

Rezervirajte datume od 24. do 29. travnja, jer vas i ove godine čeka iznimno zanimljiv program Festivala znanosti s gotovo 200 aktivnosti. Sve informacije o Festivalu znanosti Split 2023 možete preuzeti ovdje.