Smanjenje nejednakosti

Odluka o dodjeli stipendija Sveučilišta u Splitu za akademsku godinu 2023./2024. by strogrlic

Povjerenstvo za dodjelu Stipendije Sveučilišta u Splitu donijelo je Odluku o dodjeli stipendija Sveučilišta u Splitu za akademsku godinu 2023./2024. Sve informacije i dokumente o dodjeli Stipendije možete pronaći i preuzeti ovdje.

Poziv na Dan promocije jednakih mogućnosti by adomazet

Pozivamo sve zainteresirane djelatnike i studente da se prijave za sudjelovanje u Danu promocije jednakih mogućnosti koji će se održati na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Splitu u organizaciji SEA-EU ureda i Filozofskog fakulteta, na dan 19. svibnja 2023. godine u 12:00 sati.

Odluka o dodjeli stipendija Sveučilišta u Splitu za 2022./2023. by strogrlic

Odluku o dodjeli stipendija Sveučilišta u Splitu za akademsku godinu 2022./2023. možete preuzeti na poveznici ovdje.

Posjet Specijaliziranim laboratorijskim jedinicama FGAG u Žrnovnici by strogrlic

Dana 04.11. nastavnici Graditeljsko-geodetske tehničke škole u Splitu skupa s članovima Zajednice graditeljskih škola RH posjetili su Specijalizirane laboratorijske jedinice FGAG u Žrnovnici - Laboratorij za potresna ispitivanja i Hidrotehnički laboratorij.