Kvalitetno obrazovanje

Hackultet - prvo studentsko CTF natjecanje by adomazet

Natjecanje će se provoditi od petka, 3. svibnja 2024. u 20 sati do nedjelje, 5. svibnja 2024. u 20 sati, a pristupiti mu mogu samo članovi prijavljenih timova s dobivenim korisničkim podacima za pristup natjecanju.

Neradni dan - 17. travnja 2024. godine by strogrlic

Budući da će se parlamentarni izbori održati 17. travnja 2024. god. na FGAG-u u Splitu se toga dana neće raditi. Nadoknada nastave održat će prema dogovoru predmetnih nastavnika sa studentima, a nadoknada drugih radnih aktivnosti organizirat će se tijekom travnja 2024. god. u sklopu rasporeda radnog vremena.

Raspisivanje izbora za članove Studentskog zbora FGAG-a u Splitu by strogrlic

Dekan Fakulteta izv.prof.dr.sc. Neno Torić, dana 11. travnja 2024. god. donosi odluku o raspisivanju izbora za članove Studentskog zbora FGAG-a u Splitu, koji će se održati dana 27. svibnja 2024. god. u Auli Fakulteta od 08:00 do 20:00 sati.

Potpisan Ugovor o suradnji Panonskog drvnog centra kompetencija i FGAG-a by strogrlic

U petak, 05.04.2024.g. u Virovitici su potpisani ugovori o suradnji sa Panonskim drvnim centrom kompetencija Virovitičko-podravske županije, kao i ugovor o suradnji sa Panonskim drvnim centrom kompetencija d.o.o..

Odluka o rangiranju kandidata za mobilnost studenata u okviru Erasmus+ za 2024./2025. by strogrlic

Odluku o rangiranju kandidata za mobilnost studenata u svrhu studija u okviru Erasmus+ programa na Sveučilištu u Splitu za ak. god. 2024./2025. možete preuzeti ovdje.

Allplan studentska edukacija by strogrlic

Pozivamo studente da se pridruže besplatnoj Allplan studentskoj edukaciji u trajanju od 08. do 12. travnja 2024. Za sve informacije i pitanja, stojimo Vam na raspolaganju na studenti@baldinistudio.hr.
www.BALDINISTUDIO.HR

Natječaj HRZZ - Istraživački projekti by strogrlic

Hrvatska zaklada za znanost otvorila je 25. ožujka 2024. natječaj za podnošenje projektnih prijedloga u okviru programa „Istraživački projekti”. Rok za prijavu: 10. svibnja 2024. do 13:00 sati (CEST)
Više o natječaju možete vidjeti OVDJE.

LEAPin konferencija u Splitu by strogrlic

LEAPin konferencija dolazi u Split, 11. travnja 2024. god. u Hrvatski Dom Split! Očekuju te super predavanja, paneli i radionice koje će tvoj um staviti u pogon! Više detalja možete pročitati na službenoj web stranici.

Obavijest studentima - Veliki petak by strogrlic

Dana 29. ožujka 2024. godine - Veliki petak na Fakultetu građevinarstva, arhitekture i geodezije u Splitu se neće raditi. Redoviti rad na Fakultetu nastavlja se u utorak, 2. travnja 2024. godine.

Gradimo mostove znanja by strogrlic

Studenti Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezije u Splitu su sudjelovali na međunarodnom natjecanju "Gradimo mostove znanja" u izradi mostova od špageta koje se održalo šesti put zaredom u Novom Pazaru.