Kvalitetno obrazovanje

Europska noć istraživača – poziv na sudjelovanje by strogrlic

U sklopu projekta Blue-connect 2.0 Sveučilište u Splitu organizirati će dva izdanja Europske noći istraživača. Svi zainteresirani trebaju ispuniti obrazac iskaza interesa najkasnije do utorka, 27. kolovoza, a za sva pitanja javiti se na blueconnect@unist.hr.

Poziv za studente arhitekture i urbanizma by strogrlic

Prijave na 59. zagrebački salon arhitekture i urbanizma počinju od 19. kolovoza. Selektori 59. zagrebačkog salona arhitekture i urbanizma su Iva Letilović i Igor Pedišić. Više informacija se može pronaći ovdje.

Obrana doktorskog rada - Gabrijela Grozdanić by strogrlic

Gabrijela Groydanić, mag.ing.aedif. javno će braniti doktorski rad 19. srpnja 2024. god. u 12 sati u Vijećnici Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezije u Splitu. Obavijest o obrani možete preuzeti ovdje.

Obrana doktorskog rada - Marino Jurišić by strogrlic

Marino Jurišić, mag.ing.aedif. javno će braniti doktorski rad 19. srpnja 2024. god. u 10 sati u dvorani A2 Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezije u Splitu. Obavijest o obrani možete preuzeti ovdje.

Priznanje prof. emeritusu dr. sc. Pavlu Maroviću by strogrlic

Prof. emeritus dr. sc. Pavao Marović dipl. ing. građ., bio je i još uvijek je član raznih tehničkih odbora pri Hrvatskom zavodu za norme (HZN). Za taj dugogodišnji rad, nedavno je primio priznanje HZN-a u obliku Zahvalnice za poseban doprinos nacionalnoj normizaciji.

ERA SHUTTLE ljetna škola by strogrlic

Prva ljetna škola u okviru projekta ERA SHUTTLE kojim koordinira Sveučilište u Splitu održati će se od 9. do 13. rujna 2024. godine u UNIST Tehnološkom parku. Prijava sudjelovanja  i više informacija o događanju dostupni su ovdje.

Upisi u 1. godinu prijediplomskih studija na FGAG-u u akad. god. 2024./25. by strogrlic

Upisi u prvu godinu za sve prijediplomske studijske programe koji se izvode na FGAG-u u Splitu obavit će se online u periodu od 18. srpnja 2024. do 19. srpnja 2024. godine (do 18:00 sati).
Obavijest i obrasce za upis možete preuzeti ovdje.

Izložba studentskih radova by strogrlic

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane da posjete godišnju izložbu radova studenata studija arhitekture i urbanizma 23 / 24. koja će biti otvorena do 12. srpnja 2024. u auli Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezije. Veselimo se vašem dolasku!

Privremeno zatvaranje Knjižnice zbog preuređenja by derceg

Zbog preuređenja prostora, Knjižnica će biti zatvorena za sve korisnike od 8.-19. srpnja 2024. godine.

Poziv na predavanje - izv.prof.dr.sc. Ivan Tomac by strogrlic

Pozivamo Vas na predavanje „MODALNA IDENTIFIKACIJA KONSTRUKCIJA POMOĆU BRZE KAMERE“ koje će održati izv. prof. dr. sc. Ivan TOMAC u  utorak  2. srpnja 2024. godine  u  10:00 sati  u  Vijećnici FGAG-a i ONLINE.